Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben stan vo Stip

For rent by: Димче 08 Aug 16:15 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се издава двособен стан од 60 м.кв во центарот на градот за 4 студентки (ученички) во зграда (промаја).Станот е опремен има трепезарија,кујна и купатило.
Информација на тел. 078 393-603
Димче
078 393-603
Leaflet
To the top