Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Ohrid

For rent by: Бешо 12 Dec 12:54 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се издава-изнајмува стан од 50 м2 погоден за студенти- средношколци и семејства за подолг временски период. Станот располага со две соби, тераса,плус опремен со кујна и целосно опремен санитарен чвор. Дополнителното опремување може да се направи по договор. Покрај тоа станот располага и со соодветен-обезбеден паркинг простор. Се наоѓа на 5 минути од главната меѓуградска автобуска станица и 10 минути од центарот на Охрид.

Објектот во чии рамки се наоѓа станот на втор спрат, се наоѓа на улица адреса: Марко Нестороски 92 - Охрид

Цена на изнајмување по договор

Контакт: 076-687-446 и 075-619-756 (Бешо)
Бешо
076687446
Leaflet
To the top