Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 85m2 vo Strumica

For rent by: Zorica Kostova 04 Feb 16:11 Delete, Edit or Renew Your Ad
Leaflet
Се издаваат два стана во близина на градскиот парк. Становите се на втори спрат , едниот е наместен а другиот празен.
Zorica Kostova
076453803
Leaflet
To the top