Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

3-955 PAZAR STAN NA PRV KAT 69+5+8m2

45 000 EUR

Company advertisement For sale by: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 22 Nov 18:26 Log into the company to make changes
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
NAD OBLASTA OPREMENA MANSARDA 62M2 SPALNI SOBI 45 000 ЕУР
NOVI  STANOVI SO 1 ILI 2 SPALNI VO STARA KASARNA 45 000 ЕУР
STAN 120M2+GARAZA40M2+PODRUM15M2+DVOR150M2+40M2 79 000 ЕУР
К2082 KUKA SUTEREN I 2 КАТА 260М2 BALKONI  DVOR 160 000 ЕУР
From
Store
Number of rooms
Area
Location
Bitola
3-955, ГРАДСКИ ПАЗАР, СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН, НА ПРВ КАТ, ДНЕВНА СО КУЈНА, ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, СО ПОВРШИНА ОД 69М2 + БАЛКОНИ ОД 5М2 + ПОДРУМ ОД 8М2,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
To the top