Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR ODRZAN STAN PRIZ.63+BALKON+PODRUM 2 SPALNI

51 000 EUR

Company advertisement For sale by: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 07 Mar 09:56 Log into the company to make changes
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Najstrog centar 62 i 2 balkon +8  namesten 58 000 ЕУР
STAN 90+20m2 SUTEREN 60m2 DVOR 160m2 55 555 ЕУР
JENI MALE SAMOSTOJNA KUKA 3 NIVOA PO 70M2 70 000 ЕУР
1-869 CENTAR STAN+ 41+5+4М2 PVC BLINDOR LIFT 34 900 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Bitola
3-942, ЦЕНТАР, ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ, ОДРЖАН СТАН СО 63 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА + БАЛКОН + ПОДРУМ, ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА, КУПАТИЛО И ВЦ ПОСЕБНО
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
3-763 CENTAR 72+8+12m2 P+2KAT+GARAZA+DVOR 53 000 ЕУР
PLANSKA KUKA NAD BOLNICA 250m2 I DVOR 250m2 140 000 ЕУР
CENTAR DVA DELOVNO ADMINISTR PROSTORI PO 103m2 1 100 ЕУР
SE IZDAVA RENOVIRAN OPREMEN KAT SO POSEBEN VLEZ 180 ЕУР
To the top