Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

CENTAR PRIZEMJE 91M2 I 2BALKONI I PODRUM ZAMENA

75 000 EUR

Company advertisement For sale by: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 30 Jul 18:15 Log into the company to make changes
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Kuka na prometna ulica za gradba ili renoviranje 49 500 ЕУР
Stan vo Oblasta so lift i parking 52m2 prazen ili namesten 41 000 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR KARABINA DOVLEZDIK 0 ЕУР
Centar odrzan stan priz 63m2 balkon podrum 2 terasi 50 900 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Bitola
4-169, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА ОДРЖАН СТАН ОД 91М2 + 2 БАЛКОНИ +ПОДРУМ 8М2,
ИЛИ СЕ МЕНУВА ЗА ЕДНОСОБЕН СОНЧЕВ СТАН СО СПАЛНА ВО БЛИЗИНА НА ШИРОК СОКАК ИЛИ КАСАРНАТА, СО ВАША ДОПЛАТА.
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.МК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
NOVA BOLNICA RENOVIRAN OPREMEN STAN 3 SPALNI 51 000 ЕУР
KAJ REZERVATOT JASEN RENOVIRANA KUKA SO DVOR 35 000 ЕУР
P365 SE IZDAVA OPREMEN STAN LIFT ZA PODOLG ROK 10 000 МКД
SE IZDAVA RENOVIRAN DELOVEN PROSTOR 360m2 + 300m2 1 200 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information