Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera na odlicna lokacija vo Bitola

For sale by: Никола 25 May 11:01 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
Location
Bitola
Се продава светла и пространа, комплетно опремена гарсоњера на одлична локација во населбата Јени Маале во Битола (само 5 мин. пешачење до Старата Чаршија). Просторот се наоѓа во поткровје и располага со посебен влез, дневен престој со кујна, купатило и балкон. Опремен е со голем брачен кревет, фотеља на спуштање, гардеробен ормар, фиоки, кабелска, телевизор, маса за јадење, мини шпорет, фрижидер, клима уред. Гарсоњерата има одлична изолација и целосно нова водоводна инсталација.
Цена по договор.
Никола
070646045
To the top