Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kaj Keops, novo potkrovje, 66m2+balkon 8m2,opremen

40 000 EUR

Company advertisement For sale by: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 08 Aug 11:30 Log into the company to make changes
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
CENTAR DVA DELOVNO ADMINISTR PROSTORI PO 103m2 1 100 ЕУР
Kuka od 64m2+6m2 balkon+24m2 dvor vo Bitola 20 000 ЕУР
BELA CESMA DUPLEKS 40+42m2 BALKON 4KAT 3SPALNI 32 000 ЕУР
CENTAR PRV KAT 66m2 SUTEREN 63 PVC AB PLOCA 42 800 ЕУР
КАЈ КЕОПС, НОВО ПОТКРОВЈЕ, ОПРЕМЕНО,
П+5КАТ, СТАН ОД 66 М2 И 8М2, 1 БАЛКОН, КОМПЛЕТ ОПРЕМЕН,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА
секој работен ден од 8.30 до 13.30 и попладне од 17 до 19.30, во сабота од 8.30 до 13 ч
ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM
070 339 404
076 451 799
047 232 004
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
To the top