Македонски | Shqip | English |

Nov stan od 75m2 vo Centar

Company advertisement. For sale by: Агенција за недвижности МИА - Битола 27 Jan 18:48 Log into the company to make changes
Price:

56 250 EUR

Number of rooms: 3
Address: ЦЕНТАР
Area: 75 m2
Location: Bitola
Станот е во нова зграда, со 2 спални соби, 2 купатила, на 2 кат и е веднаш вселив. Цената е по 750 евра за м2.
There are no visited ads
To the top