Македонски | Shqip | English |

Nov stan vo Oblasta

Company advertisement. For sale by: Агенција за недвижности МИА - Битола 27 Jan 19:39 Log into the company to make changes
Price:

39 000 EUR

Number of rooms: 3
Address: населба ОБЛАСТА
Area: 65 m2
Location: Bitola
Станот е во нова зграда, на сутерен, со две спални соби и веднаш вселив по цена од 600 евра за m2.
There are no visited ads
To the top