Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOVA BOLNICA RENOVIRAN OPREMEN STAN 3 SPALNI

51 000 EUR

65 000 EUR

Company advertisement For sale by: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 27 Oct 09:41 Log into the company to make changes
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Location
Bitola
4-147, СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН, КАЈ НОВАТА БОЛНИЦА, П+4 КАТ, НЕ ПОСЛЕДЕН, ГОЛЕМА ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА, СО 3 СОБИ ЗА СПИЕЊЕ, КУПАТИЛО, КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information