Македонски | Shqip | English |

Stan od 52m2 vo Bitola

For sale by: Katerina 07 Jun 10:58 Delete, Edit or Renew Your Ad
Price:

40 000 EUR

Number of rooms: 2,5
Address: Студентски
Area: 52 m2
Location: Bitola
Зградата е завршена пред 4 години. Станот се наоѓа на 2-ри спрат. Се продава по цена од 40.000 евра. Учество 50%, останатото на кредит без камата на 10 години
There are no visited ads
To the top