Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

STAN PRILEPSKA 4 КАT 57m2 MOZNOST ZA VTORA SPALNA

33 000 EUR

Company advertisement For sale by: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 19 Mar 18:23 Log into the company to make changes
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
  Online
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Kuka od 64m2+6m2 balkon+24m2 dvor vo Bitola 20 000 ЕУР
К2126 POD PEDAGOSKA RENOVIR. KUKA OBJEKT I PARKING 55 500 ЕУР
4-135 NOV STAN 120M2+BALKONI+PODRUM+GARAZA 780 ЕУР
K1992 NOVA KUKA DO BITOLA PRIZ +PK  68+27+11+9M2 68 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Bitola
2-1424, ПОД ПЕЛАГОНКА 1, ОДРЖАН СТАН , 57 М2 + БАЛКОН ОД 4 М2 +9 М2 ПОДРУМ, П+4 КАТ, СО МОЖНОСТ ЗА ВТОРА СПАЛНА СОБА, СОНЧЕВ, НЕ ПОСЛЕДЕН КАТ, ВСЕЛЛИВ, СО ИМОТЕН ЛИСТ,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
  Online
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
To the top