Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Oblasta so lift i parking 52m2 prazen ili namesten

41 000 EUR

Company advertisement For sale by: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 23 Mar 11:44 Log into the company to make changes
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Kuka so dvor na ul. Todor Angelevski 30 000 ЕУР
3-922 KAJ GRADSKI PARK 103М2 MANSARDA P 2KAT 52 000 ЕУР
ЦЕНТАР,  РЕНОВИРАНА КУЌА, 2 КАТА, ДВОР, ГАРАЖА 95 000 ЕУР
NOVACI KUKA 90 i 60 DVOR I NIVA 2600m2 33 500 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Bitola
2-1452, ЗА 41.000 ЕВРА, ОБЛАСТА, НОВ СТАН, 52М2+4М2+3М2, ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА, ПОСЕБНА СПАЛНА СОБА, 9ТИ КАТ, ЛИФТ, со паркинг до зградата
СЕ ПРОДАВА ПРАЗЕН ЗА 41.000 ЕВРА ИЛИ ОПРЕМЕН ПО ДОГОВОР
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.МК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information