Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan 70m2 vo Star Dojran na odlicna lokacija

For sale by: Радомир 10 Feb 12:23 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам стан во Стар Дојран, на одлична локација, позади Хотел Македонија. Станот се наоѓа на приземје во новоизграден објект, комплетно опремен, со 3 соби, 70м2 и тераса од 30м2. Цена по договор.
Радомир
075211748
Leaflet
To the top