Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 100m2 vo Kocani

For sale by: 18 Mar 09:42 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава комплетно реновиран и наместен стан од 100 м2 и подрум 16 м2 во центарот на плоштадот (над комерцијална банка). Цена по договор.

Време за контакт од 17 часот до 22 часот
Leaflet
To the top