Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Чојс EKSKLUZIVNO STANOVI POVOLNO

700 EUR

Company advertisement For sale by: Агенција за недвижности ЧОЈС 16 Sep 13:35 Log into the company to make changes
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109,078265669
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Ohrid
Се продаваат станови во градба на улица Питу Гули,населба Влашка маала Охрид,на одлична локација во близина на повеќе познати маркети со одлична инфраструктура.Становите се со различни квадратура и тоа од 50м2,60м2,70м2,90м2 .Зградата е со висона П+5+п , има лифт и сопствен паркинг простор,готова ке е за 18 месеци .За градба на зградата ке бидат користени материјали со висок квалитет.За подетални информации контактирајтене.Цената во однос на квалитетот на градбата е доста поволна и изнесува 700е за 1м2.
Агенција за недвижности ЧОЈС
Posreduvame pri kupoprodazba na nedvizen imot ,ja vadime celokupnata dokumentacija okolu istoto,i vrsime sekakvi drugi menadzerski raboti i uslugi vo sklop na ovaa dejnost
Visit our store page
ул.Абаз Емин 87 Show on the map
078298109,078265669
http://www.pazar3.mk/AgencijazanedviznostiЧОЈС
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109,078265669
Leaflet
To the top