Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan 51m2 Voska

23 500 EUR

For sale by: агенција Билборд 27 Nov 09:47 Delete, Edit or Renew Your Ad
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Address
Area
About the Residence
Location
Ohrid
Се продава двособен стан на 4ти кат со вкупна површина 51м2 (46м2+5м2 тераса) во населба Воска.

Распоред: дневна соба со кујна, спална соба, купатило, тераса и помошна просторија.

Карактеристики: нова PVC дограма, блиндор врата, потреба од реновација на под(кој моментално е паркет) и поставување на внатрешни врати.

Позиција: исток

Паркинг: да

Лифт: не

Цена: 23 500 евра ( не е фиксна )

ШИФРА: N357

http://bilbord.com.mk/?p=6&o=357 (линк до станот поставен на нашата официјална веб страна www.bilbord.com.mk )

_________________________________________
Агенција за недвижности и маркетинг БИЛБОРД
ул.Дејан Војвода бр.8 Охрид
(позади Охридска банка)

За повеќе информации:
078/ 90 70 60;
077/ 31 41 30;
078/ 54 45 87;mail: [email protected]
facebook: www.facebook.com/agencija.bilbord
skype: agencija.bilbord
instagram: www.instagram.com/bilbord.com.mk
youtube chanell: https://www.youtube.com/channel/UCkuIpudkr4n3T4BbeW9El_g

Други понуди можете да погледнете на нашата официјална веб страна:

||||| WWW.BILBORD.COM.MK |||||

агенција Билборд
078/ 90 70 60, 078/ 31 41 30
Leaflet
To the top