Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera 39m2 kaj kruzen tek Biljanini BILBORD

For sale by: Nikola 04 Feb 09:34 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава гарсоњера 39м2 на прв кат во близина на кружниот тек, Билјанини извори.

Распоред: дневна соба со кујна, тоалет, балкон, остава.

Позиција: исток

Паркинг: Да

Лифт: Да

Греење: струја и дрва

Цена: 25 000 евра/наместен

ШИФРА: N390


ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА НА СТАНОВИ Е ПОСТАВЕНА НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА ВЕБ СТРАНА :

bilbord.com.mk

--------------------------------
Недвижности и маркетинг | БИЛБОРД
ул.Дејан Војвода бр.8 Охрид
(позади Охридска банка)

За повеќе информации:
078/ 90 70 60;
078/ 31 41 30;
Leaflet
To the top