Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА – Стан 88м²

89 000 EUR

Company advertisement For sale by: ИМПЕРИЈА 25 Nov 21:22 Log into the company to make changes
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Продажба на Хотел 0 МКД
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Продажба на куќа 82 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Куќа  до езеро 0 МКД
ИМПЕРИЈА – Вила во Св.Стефан 0 МКД
Шифра Ц 55/1
Се продава стан (понова градба) со површинa 88м² со распоред –дневна соба ,трпезарија,кујна, 2 спални ,ходник,2 купатила,тераса.Станот поседува сопствено парно.Може да се продва наместен или празен.
Кат – 1
Станот се наоѓа населба Бејбунар.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Visit our store page
Булевар Туристичка 36А Show on the map
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА  - Плац Андон Дуков 40 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Куќа понова градба 164 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа 57 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Куќа во стар дел 119 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information