Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kapital Ekskluzivno dvosoben stan 45m2

38 500 EUR

Company advertisement For sale by: Агенција за недвижности Капитал Охрид 23 May 11:57 Log into the company to make changes
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Urbaniziran plac vo R Novican od 683m2 18 500 ЕУР
Kapital Trosoben stan na Kej 80 mkv 104 000 ЕУР
Kapital Dvosoben zapaden stan vo Ohrid 40 880 ЕУР
Kapital Plac vo Raca Kromidiste 315m2 35 000 ЕУР
Шифра 10 665


Двособен источен стан во Охрид, на втора линија до езеро, во урбана заедница Кошишта на ул. Крум Точков.

Површина на стан 45 мкв. Кат приземје. Ориентација исток-север. Двор 10 мкв. Паркинг.

Распоред: дневна со кујна, спална, бања и дворно место.

Карактеристики: Моментално просторот е организиран како деловен простор. Истиот ќе се переуреди и догради како стан по желба на купувачот со сигурносна влезна врата, пвц прозори, под со плочки, дрвени внатрешни врати. Уредено дворно место поплочено со гранит, ограда со травентин и ковано железо.

Погледнете ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk

Контакт е-маил:
[email protected]

Контакт телефони:
070/388-844
078/232-047
046/611-144
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Посредување при купување, продажба и изнајмување на недвижен имот; Пред договор, Главен договор; Катастарска документација; Приватизација на градежно земјиште; Административни услуги.
Visit our store page
ТЦ Амам локал 029 - Охрид Show on the map
070-388-844
https://www.kapitalohrid.mk
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
To the top