Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kapital Trosoben jugoistocen stan 77m2

53 900 EUR

Company advertisement For sale by: Агенција за недвижности Капитал Охрид 24 Jan 11:06 Log into the company to make changes
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
From
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Ohrid
Шифра 10 829

Трособен, југоисточен стан во Охрид, во урбана заедница Лескајца, на булевар Туристичка.

Површина 77 мкв. Кат 3. Лифт. Ориентација југ-исток. Паркинг.

Распоред: дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон, 2 спални, бања, предсобје и балкон логија.

Карактеристики: станот се наоѓа во објект во градба кој што се гради по најсовремени градежно-архитектонски стандарди со рок за примопредавање 06/2020 год.

Станот е оддалечен 1,4 км од центарот на Охрид.

Одличен избор за семејно живеење.

Погледнeте ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk

Контакт е-маил:
[email protected]

Контакт телефони:
070/388-844
078/232-047
046/505-711
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Посредување при купување, продажба и изнајмување на недвижен имот; Пред договор, Главен договор; Катастарска документација; Приватизација на градежно земјиште; Административни услуги.
Visit our store page
ТЦ Амам локал 029 - Охрид Show on the map
070-388-844
https://www.kapitalohrid.mk
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
To the top