Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO OHRID MOZE ZAMENA ZA SKOPJE

0 MKD

For sale by: Горан 06 Mar 17:55 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
Location
Ohrid
Се продава или заменува стан во Охрид на ул.Јане Сандански бр70\01 во зграда градба 2013 на приземје за стан во Скопје. Станбена површина од 53м2 (дневна со излез на балкон, трпезариски дел, кујна, спална,купатило и балкон). Станот е нов, неопремен и не е вселуван.Ориентација југозапад.
Цена за продажба по договор.
Стан за замена во Скопје се бара во Центар или општини во близина на Центар.
За повеќе информации на 078848900
Горан
078848900
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information