Македонски | Shqip | English |

PREKRASEN STAN VO OHRID UL MARSAL TITO

Company advertisement. For sale by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 08 Jun 18:20 Log into the company to make changes
Price:

33 000 EUR

Number of rooms: 2
Area: 30 m2
Location: Ohrid
Се продава стан во Охрид, на Ул. Маршал Тито - еден ред до кејот.

Површина 30 м2
Дневна соба, спална и бања
Без тераса
Кат 3 со лифт
Ориентација југозапад
Година на градба 2008
Се продава комплетно наместен

Цена 33.000 Евра

Шифра С490
There are no visited ads
To the top