Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SANRAJS Renoviran stan 71m2 na 1 kat ul.7 Noemvri

53 000 EUR

Company advertisement For sale by: САНРАЈС - Охрид 09 Mar 09:21 Log into the company to make changes
Leaflet
САНРАЈС - Охрид
SANRAJS Stan 129 m2 na ul Slavej Planina prekrasen 129 000 ЕУР
SANRAJS Stan 142m2 na 1 kat trosoben i 2 apartmani 95 000 ЕУР
SANRAJS Stan 64m2 dve spalni - juzen 43 000 ЕУР
SANRAJS Trosob.Stan 69m2 na 1kat renoviran odlicen 1 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Ohrid
Агенцијата за недвижности Санрајс нуди на продажба убаво реновиран стан од 71 м2 (67 + 4 подрум) на ул.7 Ноември во непосредна близина на КАМ маркет во Охрид, на прекрасна, мирна локација.
Станот е во зграда со квалитетна градба и е со ориентација исток-запад.
Топол и светол стан во населен станбен објект.
Кат 1
Комплетно реновиран, блиндор врата, ПВЦ дограма, паркетен под, нова кујна, купатило...
Се продава празен освен кујната со вградените елементи и вградени плакари во ходник и спална.
Распоред:
- дневна соба со трпезарија и засебна кујнасо природна вентилација, спална соба, мозност за детска соба, купатило, wc, ходник, убава комотна тераса на југозапад и исто таква помала на исток.
Има чист имотен лист.
За сите дополнителни информации на тел:
070 331 791
САНРАЈС - Охрид
Посредување при купопродажба на недвижен имот; станови,куќи,вили,апартмани, деловни простории,плацеви и ниви. Административни услуги.
Visit our store page
Јане Сандански 37А Show on the map
070 331 791
САНРАЈС - Охрид
070 331 791
Leaflet
САНРАЈС - Охрид
SANRAJS Stan na prizemje 47m2 nas H.Uzunov juzen 31 000 ЕУР
SANRAJS Stan 53m2 vo centar pozadi Skalesta 37 000 ЕУР
SANRAJS Stan 42m2 dvosoben na ul N Karev 1 kat 29 500 ЕУР
SANRAJS Stan 77m2 nas Rasadnik kaj Bozo odlicen -
To the top