Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan apartman

1 250 EUR

For sale by: kiril 06 Nov 13:26 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Location
Ohrid
Нов стан 47 м2 изграден како апартман со екстра материјали, плочки, паркет. Целосно опремен со кујна, купатило, инвертер клима 5,5 кв, соларно за топла вода 250 литри, тераса со поглед на стар град и странично на езеро. Строг центар до Комерцијална банка.
Се продава наместен по фиксна цена 1250 евра за метар квадратен. Чист имотен лист.
За разгледување на станот исклучиво предпладне во работен ден со претходен договор.
Leaflet
To the top