Published: Oct 01 2023 04:31

НОВ СТАН

EUR

Published: Oct 01 04:31
Views: 97
НОВ ТРОСОБЕН СТАН ВО ТОЧИЛА ПРИЛЕП, веднаш до новата градинка и основно училиште
-75м2-Трпезарија+дневна,кујна, 2спални соби,бања,тоалет,тераса
- можност за спојување на станот со друг стан од 50м2
- Опција за гаражно место и подрумска површина

Локацијата во населба Точила е логистички идеална за секого и овозможува брз пристап до образовните установи во Прилеп од секое ниво, како и до игралишта, маркети, ресторани, локални кафулиња и затворен базен кој е планиран за изградба.

греење/ладење: инвертер клими
кат: 4ти
цена: 950 евра / м2

За подетлни информаци контактирајтене на :
070 395 409
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
97
070/395409

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information