Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Probistip

0 MKD

For sale by: Даниела 18 Aug 22:14 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава трособен стан 70 м2. Станот располага со дневна соба со трапезарија, кујна, детска соба, спална соба, тераса, подрум. Станот се наога на прв спрат.
Даниела
077698248
Leaflet
To the top