Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Cetirisoben stan od 100m2 vo Aerodrom Tri biseri

For sale by: Nikola 06 Mar 11:49 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам стан во Аеродром - Три Бисери, 100 м2 (3 спални, дневна, трпезарија, кујна, бања, купатило, 2 тераси, подрум-посебно соѕидан + бесплатен паркинг). Станот е на 2-ри кат, на многу убава локација, помеѓу Три Бисери и хотел Русија. Се работи за целосно сочуван стан на прекрасна локација, со сменети ПВЦ прозори, во зграда со квалитетна градба со 25 станари, во многу мирна средина (не излегува на главна улица).
Цена по договор.
Контакт телефон - 070-498-778
Leaflet
To the top