Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

GARSONJERA 32M2 VO AERODROM

24 500 EUR

Company advertisement For sale by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Feb 15:59 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Се продава реновирана гарсоњера со површина од 36 м2 (по имотен лист 32 м2) во Аеродром.
Се наоѓа на мирна локација има косина но може да се направи реконструкција на кров со нов материјал за 1000 евра.
Се наоѓа на 5 кат во зграда од 5 ката + поткровје. Зградата нема лифт.
Во цената влегува наместена како што е гарсоњерата.
Во околината има паркови, нема сообраќај.
Пазарот и ТЦ Бисер се на два чекори.

Број на соби: 1
Квадратура: 32 m²
Греење: Струја
Спрат: 5 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Реновиран
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Година на градба: 1985
Година на реновирање: 2013
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: бул. Јане Сандански

ШИФРА 1072

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 4-SOBEN STAN 92м2 VO NOVO LISICE 280 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 64M2 VO DEBAR MAALO 410 ЕУР
SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN 40m2 VO KARPOS 10 000 МКД
SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA 200M2 VO ZLOKUKANI 1 200 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information