Company ad Published: Jul 25 2022 09:58

LEVEL 7 - Nov stan vo Taftalidze 2 - 68m2

Published: Jul 25 09:58
Views: 3374
🎯 ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2

🏢 Стан на одлична локација во Тафталиџе 2 во непосредна близина на последна 24-ка во зграда од Пр+3+Птк

👉 68м² - со 2 спални соби / 2 бањи
👉 5м² балкон
👉 1 и 3 кат
👉 греење/ладење со топлински пумпи + подно греење
👉 Ексклузивни подови и санитарии
👉 Смарт хоум систем
👉 лифт
🅿️ подземен паркинг простор
🧰 подрумски простории
📑 Лист за предбележување на градба

🚧 рок на вселување: 05/2023 год.

💵 цена: 1400евра/м2 - 1480 евра/м2
👉 цената е со вклучен ДДВ
👉 + 1% агенциска провизија

🧑‍💼 можност за купување на становите со станбен кредит во повеќе банки

🕣 - Резервирајте термин за детална презентација на понудата во просториите на ЛЕВЕЛ 7:
👉 секој работен ден од 10h -18h
👉 сабота термин по договор

контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📧 info@level7.mk
🌐 www.level7.mk


ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
🗺 ул. Петар Поп Арсов бр.40-1/10
( веднаш до Католичка Црква)
Link description

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.
Visit our store page

ул. Петар Поп Aрсов бр. 40-1/10

071304242

https://www.level7.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information