Company ad Published: Jul 24 2022 09:32

LEVEL7 - Ponov stan vo Rasadnik- 47m2 + parking

Published: Jul 24 09:32
Views: 2258
🎯 ПРОДАЖБА НА ПОНОВ СТАН - РАСАДНИК - 47м²+ ПАРКИНГ

🌍 Атрактивна локација - во непосредна близина на салата Расадник и повеќе маркети

👉 Вкупна површина: 47м²
👉 балкон 3м²
👉 1 спалнa собa / 1 бањa
🔝 7 кат од вкупно 7
👉 лифт
🔥 централно парно греење
🅿️ Подземен паркинг простор
📑 Имотен лист


💵 Цена: 67 000евра


🕣 - Термин за посета и разгледување на становите може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📧 info@level7.mk
🌐 www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
🗺 ул. Петар Поп Арсов бр.40-1/10
Link description

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.
Visit our store page

ул. Петар Поп Aрсов бр. 40-1/10

071304242

https://www.level7.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information