Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

PONUDA NA STAN VO STAR AERODROM 85m2

81 000 EUR

Company advertisement For sale by: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 15 Dec 14:10 Log into the company to make changes
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
ШИФРА: 1723 Се продава стан во Стар Аеродром во војна кула со површина од 85м2 + 5м2подрум, станот поседува 2спални соби,дневна кујна со трпезарија,бања и гостински тоалет и 2 балкона- позициониран на приземје има лифт и централно греење. Ориентација-Југозапад
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!
Visit our store page
Skopje Karpos Show on the map
078/217-300 077/904-349
https://www.urbanexclusive.eu.mk
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
To the top