Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Dvosobni stanovi od 57 i 59 m2 vo Aerodrom

920 EUR

Company advertisement For sale by: KASTEL NEDVIZNOSTI 07 Apr 11:26 Log into the company to make changes
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA 240 ЕУР
OPREMEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
NAJDOBRIOT PLAC VO STAR DOJRAN 0 МКД
NOV KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR 400 ЕУР
Се продаваат двособни станови во градба со површина од 59 м2 и 57 м2 во Аеродром на Трета Македонска Бригада, вселиви во јуни.

Квалитетна тврда градба со одлична термичка и звучна изолација, буков паркет.
KУПУВАЧОТ ИМА МОЖНОСТ ДА ОДБЕРЕ ПЛОЧКИ И САНИТАРИИ ПО НЕГОВ ИЗБОР, ОВОЈ МЕСЕЦ ДОДЕКА Е СТАНОТ ВО ЗАВРШНА ФАЗА.

Становите располагаат со дневна соба со кујна, една спална соба, бања и балкон.
Ориентација: исток и запад
Греење: централно

ЦЕНА: 920 евра/м2
КУПУВАЧОТ НЕМА ОБВРСКА ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА

Има можност за купување гаражно паркинг место по цена од 2.000 евра.
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
POVOLNO - CETVOROSOBEN STAN OD 118 M2 VO AERODROM 75 000 ЕУР
TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 90 200 ЕУР
NOVI STANOVI VO AERODROM 1 100 ЕУР
ODLICEN DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE 1 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information