Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan vo Aerodrom

0 MKD

For sale by: Снежа 08 Mar 21:51 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам нов празен стан , воопшто невселен во новата зграда на Адора Парк 1 ( до трите воени кули) во стар Аеродром изграден во 2015 година.
На 5-ти кат во зграда со два лифта. Енергетски ефикасен објект. Има две купатила, три спални, дневна со кујна и трпезарија.Ориентиран североисток-северозапад.Во непосредна близина има детска градинка , основно училиште и поликлиника Јане Сандански.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Снежа
075844058
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information