Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

POVOLNO DUPLEKS OD 107M2 VO NOVO LISICE

71 400 EUR

Company advertisement For sale by: KASTEL NEDVIZNOSTI 19 Nov 13:35 Log into the company to make changes
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
TROSOBEN OPREMEN STAN VO AVTOKOMANDA 270 EUR
SE IZDAVA LUKSUZEN TROSOBEN STAN NA VODNO 0 MKD
TROSOBEN OPREMEN DUPLEKS STAN VO PORTA BUNJAKOVEC 400 EUR
NOV PRAZEN CETVOROSOBEN STAN VO KARPOS 4 230 EUR
Се продава стан во Реонски центар во Ново Лисиче, со вкупна површина од 107 м2, на 5-ти спрат со лифт во понова зграда од 2006 година.
Доле располага со 64 м2 со дневна соба со трпезарија и кујна, 2 спални соби, бања и балкон со отворен поглед кон Центар.
на горниот дел располага со 43 м2 и има помал дневен престој, 2 спални соби и бања.
Греење: централно
Ориентација: југ/запад

Цена: 71.400 евра
Купувачот нема обврска кон агенцијата.
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454595
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA CETVOROSOBEN NAMESTEN STAN VO VLAE 300 EUR
NOV OPREMEN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 3 0 MKD
SE IZDAVA DUPLEX VO CENTAR OD 130m2 850 EUR
SE IZDAVA STAN ZA KANCELARII KAJ MLECEN 90M2 300 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information