Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan 53m2 vo Aerodrom

59 000 EUR

For sale by: Сашо Христовски 28 Jun 09:47 Delete, Edit or Renew Your Ad
Сашо Христовски
071 211 647
Leaflet
Станот е во новиот комплекс на Елена Лука Хоме во Аеродром, на улица „Пандил Шишков“ 2/87 Скопје.
Има 53 квадратни метри, на 7 спрат. Дневна соба, плус две спални соби, просторија за веш-машина со инсталиран одвод. Во вкупната цена од 59.000 евра, спаѓа и подземен, нумериран, паркинг простор од 18 квадратни метри.
Сашо Христовски
071 211 647
Leaflet
To the top