Company ad Published: Apr 14 2021 08:57

Stan od 58m2 so 9m2 balkon vo Aerodrom kaj Rudarski

Published: Apr 14 08:57
Views: 2
станот се наога веднаш спроти Рударски институт, кај Веро аеродром, на 9кат од 10, исток ориентација, 1спална, дн со трп, кујна остава и утилити, можност за уште една спална соба. Подрум 3м2, реновирано купатило, плочки кујна и паркет


инфо: 076/649-607
Link description

ААМ Недвижности

Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Visit our store page

Даме Груев бр. 7 локал 9 Show on the map

076649607

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information