Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 66m2 vo Novo Lisice

57 500 EUR

For sale by: ристе 11 Dec 12:18 Delete, Edit or Renew Your Ad
продавам стан во ново лисиче на 2 кат ,со две спални ,градба 2012 година .со вграден плакар во ходникот ,ролетни .
ристе
071 204 720
Leaflet
To the top