Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 92m2 vo Novo Lisice

850 EUR

For sale by: Petar Yesterday 23:21 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
Продавам наместен стан на почетокот на Ново Лисиче 92м2 на 3 кат. Станот е трособен- голема дневна и терпезарија, голема кујна со остава, 2 комфорни спални соби што гледаат од страна на парк, купатило и гостински тоалет, два големи балкона. Со станот следува и подрум.
Leaflet
To the top