Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO NOVO LISICE

80 750 EUR

Company advertisement For sale by: ПЕРФЕКТ 29 Nov 13:24 Log into the company to make changes
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 270 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 400 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR BUNJAKOVEC 270 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Шифра: E-111414
Се продава четирисобен стан во Ново Лисиче кај ЕВН, 95 м2 на 2 кат со централно парно греење и со лифт. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија и 3 спални соби.
Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-954 078/262-254
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
Агенција за недвижности
Visit our store page
Дебарца 13/3 Show on the map
078/262-254 078/262-253
http://perfectestate.mk/
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 2 280 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR BUNJAKOVEC 300 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
To the top