Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN 63m2 Novo Lisice

990 EUR

For sale by: .. 03 Oct 08:43 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам трособен 63 м2 стан во Ново Лисиче. (зграда Настел - кај Рамстор)
Станот е пред некоја година изграден.

Станот има голем ходник, 2 спални, дневна, кујна, трпезарија и убава тераса.
Има неколку француски прозорци, обични прозорци, бамбус паркет и централно парно.

Цената е 990 евра м2 за празен стан. Можност за договор за продажба на наместен со сите нови елементи во станот.

Паркинг место (едно или две) дополнително цена по договор.

Контакт телефон,
071504522
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information