Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan so terasa i podrum nad igralisteto

80 000 EUR

For sale by: Dragan 16 Nov 19:08 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава реновиран стан во одлична состојба во Ново Лисиче. Станот има станбена површина од 72м2 + 7м2 тераса + 6м2 подрум, се наоѓа на 3 спрат (поткровје), без лифт. Станот се продава со клима уред. Доста простран и изобилува со светлина и мир. Составен е од отворен простор -голема дневна, кујна, трепезарија, со двоен пристап на тераса со поглед на игралиштето и парковите во населбата. Има две спални соби, две купатила, еден шпаиз и додатна просторија до кујната. Цената не е фиксна и може да се договара. Контакт на телефон
070 729968/070 486636.
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information