Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING STANOVI VO GRADBA VO AERODROM

1 100 EUR

Company advertisement For sale by: URBAN LIVING 03 Apr 16:09 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM ZA DELOVEN 230 ЕУР
URBAN LIVING PREKRASEN STAN NA VODNO 450 ЕУР
 URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN STAN VO AERODROM 150 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA EXSTRA STAN KAJ VLADA 320 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
SIFRA: A278

Se prodavaat stanovi vo gradba na ul. Pandil Siskov, Aerodrom. Dostapni se slednite kvadraturi:

- 7 kat: 44m2
- 8 kat: 36m2,44m2
- 9 kat: 27m2,36m2,44m2,60m2
- Potkrovje: 27m2,36m2,37m2,59m2,60m2,64m2

Cenata po m2 = 1100e
Dostapni se i garazni mesta po cena od 4000e

Info : 078 349 959 Nikolaj
075 222 841 Silvana
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING
Atraktivno luksuzno namesten stan so 3 spalni 500 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA TROSOBEN STAN DO GRAND PRESTIZ 300 ЕУР
Preubav stan vo Novo Lisice 53 000 ЕУР
IZDAVAME NOV ODLICEN STAN VO BUNJAKOVEC 300 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information