Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

4soben stan so otvoren pogled Kapistec

1 100 EUR

Company advertisement For sale by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 16 Oct 11:37 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се продава стан во Капиштец, белите кули до Т.Ц. Зебра и Цветен пазар.

Површина 98 м2
Дневна соба со кујна, три спални соби, бања и гостински тоалет, две тераси
Кат 8/13 со два лифта
Ориентација север/исток/југ - отворен поглед
Година на градба 1991 - не е реновиран
Градско парно

Цена 1100 Евра/м2

Шифра И36
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information