Company ad Published: Aug 03 2022 11:44

Cetvorosoben stan vo Centar Univerzalna

EUR

Published: Aug 03 11:44
Views: 4471
Шифра: A24997
Се продава стан во Центар-Универзална, позади Бугарска амбасада, по имотен лист внатрешна површина 72м2, балкон 3м2, подрум 20м2, надворешен паркинг 37м2 и заеднички помошни простории на зградата 14м2. Станот е со 1 спална соба, две детски соби, дневна соба, засебна кујна и еден тоалет на прв кат, нереновиран со градско парно. Зградата е со нова фасада- термоизолација.Цена: 100.000 евра

Контакт: 075/292-543
info@homeart.mk
www.homeart.mk

Link description

HomeArt Real Estate

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Visit our store page

Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Show on the map

078244198

https://www.homeart.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information