Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan CENTAR 55m2 kaj Soborna so GARAZA.

Company advertisement. For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 07 Jun 13:35 Log into the company to make changes
Price:

66 300 EUR

Number of rooms: 2
Area: 55 m2
Location: Centar, Skopje
Се продава двособен стан 55м2 на прв кат со лифт и градско парно. Година на градба 1995. Одличен распоред, Станот се наоѓа во Центар во близина на Соборна црква со подземна гаража од 15м2.

Евидентен број 13566
Тел. 077/700-236 Мартин
There are no visited ads
To the top