Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan na Vodnjanska

52 000 EUR

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 26 Dec 15:09 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се продава двособен стан на Водњанска во близина на Словенечка амбасада.
Станот се состои од дневна, кујна, бања, една спална соба и балкон. Станот е погоден и за деловен простор.


Шифра: 7926
Контакт: 071/218-646http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
To the top