Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan vo stara carsija Skopje

For sale by: Kornelija Koneska 14 Feb 07:36 Delete, Edit or Renew Your Ad
Price:

49 000 EUR

Number of rooms: 2
Address: Стив Наумов 9-3/7
Area: 58 m2
Location: Centar, Skopje
Станот е во зградата зад стоковната куќа Илинден, во ново изградениот станбено-деловен блок, во влезот кој гледа кон Дом на занаетчии, на 2 спрат и со прекрасен поглед на Старата скопска чаршија. Има 2 соби со одличен функционален распоред и тераса.
There are no visited ads
To the top