Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Ekskluzivno 5 soben stan vo Debar Maalo 84 m2

89 000 EUR

Company advertisement For sale by: Агенција за недвижности MY HOME 13 Jun 14:02 Log into the company to make changes
Агенција за недвижности MY HOME
+38970516686
Агенција за недвижности MY HOME
Luksuzni stanovi vo Kapistec Kozara Kat 4 1 250 ЕУР
Ekskluzivno Dupleks pozadi Univerzalna Sala 110 000 ЕУР
Ekskluzivno Stan novogradba vo Debar Maalo 53m2 61 000 ЕУР
Ekskluzivno Stanovi pozadi Univerzalna Sala 0 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се продава 5 собен стан/спрат од куќа во Дебар Маало.

- 84 м2
- 5 собен
- кујна
- бања
- тераса
- влезен ходник
- ориентација исток/запад/југ

- греење на струја и можност за приклучок на градско парно
- паркет

- комплетно реновиран
- сменета надворешна фасада и прозорци

- можност за користење на заедничка кровна тераса ( 80 м2 )

цена: 89000 евра

* напомена: купувачот нема трошоци спрема агенцијата

за повеќе информации, контактирајте не
info@myhome.mk

шифра # 238
Агенција за недвижности MY HOME
Агенција за недвижности MY HOME, посветена на професионално и одговорно продавање, издавање и маркетинг на недвижности.
Visit our store page
тц. Беверли Хилс Show on the map
+38970516686
https://www.myhomе.com.mk
Агенција за недвижности MY HOME
+38970516686
Агенција за недвижности MY HOME
Ekskluzivno Stan vo Gradski Zid 59 m2 0 ЕУР
Ekskluzivno preubav stan pozadi Univerzalna Sala 55 000 ЕУР
Ekskluzivno Deloven Prostor Nova 170 m2 180 000 ЕУР
Ekskluzivo Stan vo Grand Prestige 87m2 1 050 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information